Tenor - GIF Keyboard

Ücretsiz araç uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 66.7 MB
  • Version 4.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenor, Inc.
Hislerinizi GIF'lerle anlatabileceğiniz bu uygulamada sohbetlerinizi daha renkli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Klavyenizde yer alan birbirinden eğlenceli ve renkli GIF ve video yanıtlarına Tenor - GIF Keyboard uygulamasını yükleyerek sahip olabilirsiniz! Üstelik tamamen ücretsiz olan bu uygulama dilediğiniz tüm zamanlarda anlatmak istediklerinizi tek bir emoji ile aktarabilmenize de olanak sağlamaktadır.

Reaksiyonlar, müzik, trend ve daha birçok kategoriyi bünyesinde barındıran bu uygulamada milyonlarca GIF ve video da bulunmaktadır. Renkli ve birbirinden farklı pek çok emoji ve GIF'lerle klavyenizi özelleştirebileceğiniz Tenor - GIF Keyboard uygulaması internete de tam erişim sağlamaktadır. Bu sayede en yeni ve en iyi GIF'lere sahip olabileceğiniz gibi kısa videolara da ulaşabilirsiniz.

Message, Facebook Messenger, WhatsApp, Twitter, Facebook ve e-posta da dahil olmak üzere en sevdiğiniz haberciler ve sosyal ağlarla da çalışan bu uygulama, en sevdiğiniz GIF'lerden oluşan bir koleksiyon oluşturmanıza da olanak sağlamaktadır. Mobil cihazlarınızda gezinirken hoşunuza giden GIF ve videoları bir dokunuşla Safari'den kaydedebilirsiniz.

Sevdiğiniz GIF'lerle klavyenizi özelleştirebileceğiniz gibi favori GIF'lerinizi de kaydedebilir, kaydettiğiniz bu video ve GIF'leri arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. En sevdiğiniz emoji ile arama yapmak için ise menüdeki emoji simgesine dokunmanız yeterli olacaktır.

Sohbetlerinizi daha eğlenceli bir hale dönüştürebileceğiniz Tenor - GIF Keyboard uygulamasını cihazınıza yükleyerek birbirinden eğlenceli GIF ve videoların sahibi olabilirsiniz!

 

Tenor - GIF Keyboard indir
DİĞER SÜRÜMLER